product

RMS Titanic


RMS Titanic

Čajová směs Titanic Tea byla vytvořena jako památka na tragédii a hrdinství oné noci, kdy došlo k havárii a potopení této možná nejslavnější lodi na světě. Paul-Henry Nargeolet, potápěč, který vedl celou řadu průzkumných expedic k vraku Titaniku, přesvědčil Johna Harneyho, aby v rámci stého výročí potopení této lodi vytvořil památeční čaj na počest všech, kteří při této tragédii zahynuli. John proto vytvořil čajovou směs, která dokonale reflektuje kvalitu čajů servírovaných na Titaniku. Naleznete v ní čínský černý čaj Keemun, jeden z posledních čínských čajů, které Britové v roce 1912 ještě pili. Brzy totiž většina Britů přešla na černé čaje z Assamu, Indie a Cejlonu. Dalším čajem, který v této směsi najdete, je Formosa Oolong, který byl zpopularizován v Británii i Spojených státech jedním z podnikavých Britů. Díky svému složení by tedy tuto směs před sto lety rozpoznal každý opravdový milovník čaje. Část tržeb z prodeje čaje RMS Titanic Tea bude věnována organizaci The Ocean Conservancy, která se specializuje na udržování a zachování jednoho z nejcennějších přírodních zdrojů naší planety, oceánu. Doufáme, že si tento opravdu užijete a vychutnáte.

20 hedvábných sáčků v plechovce

Více detailů


Vyprodáno!

new

254,- vč. DPH
221,- bez DPH


Informujte mě, až bude k dispoziciPodobné zboží

Suché listy:  Tato tradiční směs obsahuje převážně černé a hnědé čajové lístky spolu s několika lístky světlejšími.

Barva čaje:  Středně hnědá s lehce načervenalými odstíny.

Aroma čaje:  Skrze tlumené aroma sladu a citrusů prostupuje vůně opečených broskví.

Kofein:  Obsahuje kofein

Tělo čaje:  Tento čaj má střední tělo. Plné tělo čajů Keemun, Assam a Ceylon je odlehčeno přídavkem čaje Formosa Oolong.

Chuť čaje:  Tento čaj už po mnoho desetiletí přináší svým konzumentům úžasně čistou chuť černého čaje. Tóny lehce opečených broskví navíc jsou to, co tento čaj dělá skutečně výjimečným. Chuť, kterou lidé milovali už před sto lety.

Doba louhování čaje:  4 až 5 minut

Teplota vody:  100° C

Balení:  20 hedvábných pyramidových sáčků

Košík  

ks za (prázdný)